Silent Hill 2 Enhanced Edition stało się jeszcze lepsze. Premiera wersji 2.0 rozwiązuje szereg problemów

News
855V
SH2
Bartosz Dawidowski | 04.07, 12:03

W lutym autorzy pecetowego Silent Hill 2 Enhanced Edition zapowiadali wielkie zmiany w swoim ambitnym projekcie. Fani czekający na patch tej fanowskiej, odświeżonej wersji Silent Hill 2, właśnie się go doczekali.

Silent Hill 2: Enhanced Edition praktycznie od premiery cierpiało na poważny problem: źle działającą warstwę audio (zacinający się, przygasający, nieczysty dźwięk). Grupa fanów pracujących nad tym pecetowym projektem wydała właśnie Silent Hill 2: Enahnace Edition w wersji 2.0, która naprawia ten irytujący błąd. Autorzy totalnie przeprojektowali „silnik audio” w grze, co zapewnia czysty, przyjemny dźwięk.

To nie koniec zmian w tej fanowskiej, ulepszonej edycji klasycznego survival horroru. Autorzy zapewnili nam lepszą jakość prerenderowanych filmików/cutscenek. Deweloperzy naprawili też błędy wizualne związane z pewnymi łamigłówkami, w których ściemniał się obraz. Autorzy poprawili też pewne scenki, zmieniając w nich kąt ujęcia kamery, tak by nie było widać uproszczeń w animacjach (motyw pojawia się w 15 minucie nagrania). Twórcy wprowadzili również intuicyjny instalator i szereg ulepszeń do przeskalowanych obrazów czy bugi sprawiające, że James stawał się niewidzialny w pewnych lokacjach.

Pliki z Silent Hill 2: Enhanced Edition są dostępne za darmo w tym miejscu.

Źródło: https://wccftech.com/silent-hill-2-enhanced-edition-2-0-gets-installer-launcher-and-audio-fix/

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper