Skyrim Together Reborn z datą premiery. Mod zapewnia kooperację dla 8 graczy. Fallout Together w drodze

News
646V
The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition
Bartosz Dawidowski | 04.07, 12:57

Już w tym tygodniu pojawi się pełna wersja jednego z najbardziej wyczekiwanych modów. To Skyrim Together Reborn, które pozwala na wspólną zabawę w kooperacji w The Elder Scrolls V: Skyrim.

Skyrim normalnie nie pozwalał na multiplayerową rozgrywkę. Od czego są jednak fani? Grupa deweloperów kończy już pracę nad pełnym wydaniem moda Together Reborn, właśnie do rzeczonego hitu Bethesdy.

Autorzy Skyrim Together Reborn ogłosili, kiedy będziemy mogli bawić się w pełnej wersji tej modyfikacji. Do jej premiery dojdzie 8 lipca 2022 roku, ok. godziny 18:00. Dzieło fanów zostanie opublikowane w znanym serwisie Nexus Mods i będzie dostępne za darmo.

Autorzy moda przedstawili niedawno krótki filmik, pokazujący jego działanie (materiał poniżej). W filmiku możemy zobaczyć współpracę 5 osób, eksplorujących lokacje w Skyrim. Dzięki modyfikacji wspólnie będzie mogło bawić się maksymalnie 8 graczy.

„Dodawanie multiplayera do gier, które go domyślnie nie obsługują jest bardzo trudne. Mod będzie zawierał pewne bugi, pewne problemy. Nie da się ich naprawić. To po prostu rzeczywistość tworzenia multiplayerowej modyfikacji przez fanów. Mimo wszystko, mod jest świetny, jest w pełny grywalny, sprawia frajdę. Na pewno jest o wiele lepszy niż stary Skyrim Together, a to było celem tworzenia Reborn”

Co ciekawe – w kolejce jest też mod Fallout Together, nad którym zespół zaczął już pracę. Mod pozwoli na wspólną zabawę w kooperacji w Fallout 4.

Źródło: https://www.pcgamer.com/co-op-mod-skyrim-together-reborn-gets-a-release-date/

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper