Far Cry 5 już w Xbox Game Pass. Gracze mogą sprawdzić wielką historię

News
1039V
Far Cry 5 już wkrótce dostępny za darmo na konsolach i PC. Ubisoft zaprasza na długi weekend z pełną grą
Wojciech Gruszczyk | 01.07, 19:03

Na dobry początek miesiąca Microsoft proponuje graczom kolejną produkcję w katalogu Xbox Game Pass. Już dzisiaj zainteresowani mogą sprawdzić wielką pozycję U bisoftu – Far Cry 5 trafił do usługi na konsole, PC i do chmury.

Far Cry 5 zadebiutował w 2018 roku i produkcja zebrała oceny na poziomie 82% – tytuł został również doceniony przez graczy i zanotował bardzo wysoką sprzedaż. Gra oferuje historię na około 18 godzin, ale chcąc poznać wszystkie uroki świata, spędzicie przy pozycji dobre 45 godzin.

Od dzisiaj Far Cry 5 jest dostępny w katalogu Xbox Game Pass i jest to naprawdę dobra okazja, by przekonać się, czy warto zainteresować się produkcją – gra proponuje całkiem ciekawy wątek główny i dość klasyczną względem serii rozgrywkę.

Jest to kolejna pozycja Ubisoftu, która wylądowała w usłudze, jednak gracze mogą mieć nadzieję, że Microsoft dogada się z francuską korporacją i podobnie jak Sony zaoferuje użytkownikom Ubisoft+ – w końcu deweloperzy Ubi stale proponują ciekawe gry, którym warto poświęcić wolny czas.

Far Cry 5 to pierwsza gra z lipcowej oferty Xbox Game Pass, ale zestawienie na pierwsze dwa tygodnie miesiąca powinniśmy poznać we wtorek. 

Źródło: Xbox

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper