Cyberpunk: Edgerunners na nowym materiale. Netflix udostępnił czołówkę

Filmy i seriale
677V
Cyberpunk: Edgerunners
Iza Łęcka | 04.07, 08:24

Netflix przygotowuje widzów na kolejną produkcję czerpiącą z potencjału gier wideo, tym razem przedstawiając opening z „Cyberpunk: Edgerunners”. Historia bazująca na produkcji CD Projekt RED zadebiutuje we wrześniu.

Do premiery 10-odcinkowej opowieści rozbudowującej świat Cyberpunka 2077 pozostało coraz mniej czasu, więc Netflix pokazał czołówkę „Cyberpunk: Edgerunners”. Materiał przedstawia twórców zaangażowanych do stworzenia całkiem obiecującej historii, której fabuła rozgrywa się w niebezpiecznej, futurystycznej metropolii.

„Cyberpunk: Edgerunners” bazuje na świecie Cyberpunka 2077 umiejscowionym w uniwersum stworzonym przez Mike'a Pondsmitha. Jednym z producentów wykonawczych jest Rafał Jaki, który niedawno odszedł z CD Projekt RED. Za projekt odpowiada japońskie Studio Trigger, jednakże Polak jest określany jako główny twórca anime.

Materiał, który został wzbogacony utworem „This Fffire” Franza Ferdinanda, niestety kończy się wyłącznie adnotacją, jaką potwierdzono podczas prezentacji pierwszego zwiastuna – propozycja zostanie opublikowana we wrześniu. W tym miesiącu prawdopodobnie otrzymamy dostęp do wszystkich epizodów.

„Cyberpunk: Edgerunners” przedstawi historię młodego chłopaka Davida Martineza pochodzącego z Santo Domingo, który chcąc przetrwać na ulicach bezwzględnego miasta, postanawia dołączyć do edgerunnerów, wyjętych spod prawa najemników. Co ciekawe, odwołania do jego postaci znalazły się także w grze Cyberpunk 2077 (drink o nazwie The David Martinez można kupić w barze Afterlife w Night City). Jeden z wątków skupi się także na netrunnerce o imieniu Lucy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper