Call of Duty Modern Warfare 2 i Call of Duty 2024 mierzą się z wyciekiem. Activision usuwa materiały

News
2057V
Call of Duty Modern Warfare 2 okładka
Iza Łęcka | 04.07, 07:02

Activision ma duży problem spowodowany najnowszym Call of Duty Warzone Mobile. W grze przeznaczonej na urządzenia mobilne znalazły się materiały z tegorocznego Call of Duty Modern Warfare 2 oraz kolejnej odsłony cyklu Call of Duty: Black Ops.

Pierwsi gracze otrzymali dostęp do Call of Duty Warzone Mobile, co poskutkowało wskoczeniem wielu śmiałków na serwery i przystąpieniem do testowania pozycji. Pewna grupa odbiorców jednak pobrała pliki i zaczęła przeszukiwać dane, by odnaleźć pozostawione w kodzie niespodzianki. Nie tylko udało się natrafić na materiały z Call of Duty Modern Warfare 2, ale również z kolejnej produkcji Treyarch.

RealiityUK znalazł grafiki ukazujące dwie lokacje, które mają trafić do Call of Duty: Black Ops 5 – zgodnie z plotkami strzelanka miałaby znaleźć się na rynku dopiero w 2024 roku, gdyż w przyszłym roku nie będziemy świadkami premiery nowej odsłony premium Call of Duty. Opóźnienie ma sprawić, że deweloperzy otrzymają cztery lata na dokładne zrealizowanie swojej wizji. Mówi się, że prace nad tytułem rozpoczęły się w 2020 roku.

Tak prezentują się ujęcia z dwóch map Call of Duty 2024:

W Call of Duty Warzone Mobile pojawiły się również grafiki pokazujące miejscówki z Call of Duty: Modern Warfare 2 – shooter zadebiutuje pod koniec października. W produkcji pojawiły się materiały, które zobaczymy podczas wczytywania rozgrywki, czyli wizerunki map z klasycznego multiplayera oraz trybu Ground War.

Insider potwierdził także wstępne informacje dotyczące broni z Call of Duty 2024 oraz okazałą listę sprzętu z Call of Duty: Modern Warfare 2. Dane nie są jednak kompletne i trudno określić, dlaczego materiały graficzne oraz wszelkie konkrety zostały dodane do Call of Duty Warzone Mobile – Activision zareagowało i już zablokowało Twitter RealiityUK.

Źródło: Charlie Intel

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper