Cult of the Lamb pozwoli poświęcić niewiernych i czerpać moc z modlitwy wyznawców. Sprawdźmy nowy zwiastun

News
468V
Cult of the Lamb
Iza Łęcka | 01.07, 11:06

Już w przyszłym miesiącu mały baranek otrzyma nie lada możliwość stworzenia sekty i wykorzystania siły poddanych do walki z bestiami. Nadciągająca produkcja Massive Monster zapowiada się na intrygujące połączenie kilku pomysłów, które zobaczymy na świeżutkim materiale.

Cult of the Lamb to nieco zaskakująca w pierwotnych założeniach gra studia Massive Monster, autorów takich pozycji jak The Adventure Pals czy Never Give Up, która zadebiutuje 11 sierpnia na różnych platformach. Gra od pierwszej zapowiedzi zwraca na siebie sporo uwagi i może okazać się jedną z najbardziej interesujących wakacyjnych premier.

Ten roguelike przedstawi losy baranka, który w ramach podziękowania za ratunek będzie musiał zebrać wyznawców i zbudować kult demonicznej postaci. Zapewniając grupie jedzenie oraz prezenty, a także biorąc udział w niepokojących rytuałach i poświęcając sprzeciwiających się niewiernych, bohater będzie rozwijał sektę. Akcja zostanie rozbudowana o walkę z napotkanymi bestiami, eksplorację lokacji (4 enigmatycznych regionów) oraz personalizację członków zgromadzenia.

„Rozpocznij swój własny kult w krainie fałszywych proroków, wyruszając w różnorodne i tajemnicze regiony, aby zbudować lojalną społeczność leśnych czcicieli i szerzyć swoje Słowo, budując jedyną prawdziwą wiarę”.

Cult of the Lamb charakteryzuje się miłą dla oka, kreskówkową oprawą, która nieco gryzie się z koncepcją walk na tle religijnym, lecz może okazać się znakomitym uzupełnieniem wizji deweloperów. Spodziewajmy się nietypowego doświadczenia.

Jeśli jesteście zainteresowani tytułem Massive Monster, na Steam znajdziecie demo, które pozwoli na podjęcie decyzji o zakupie.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper