Wiedźmin Sezon 2. Polskie studio Platige Image pokazuje efekty specjalne stworzone na potrzeby serialu

Filmy i seriale
732V
Wiedzmin
Bartosz Dawidowski | 30.06, 09:54

Polskie studio Platige Image postanowiło przypomnieć nam o swojej pracy nad 2 sezonem „Wiedźmina”, czyli współpracy z Netflixem.

Netflix postanowił znów wykorzystać talenty pracowników Platige Image w swoim serialu fantasy. Platige Image zajmowało się tworzeniem efektów CGI oraz postprodukcją w 2 sezonie „Wiedźmina”, po swoim wkładzie w realizację pierwszych epizodów rzeczonego serialu.

Platige Image postanowiło przypomnieć nam o swoim wkładzie w tworzenie 2 sezonu netflixowego „Wiedźmina”. Firma opublikowała filmik z małym przeglądem scen, nad którymi pracowało polskie studio. Jak widać praca zespołu nie ograniczała się tylko do efektów specjalnych CGI, ale przede wszystkim do opracowania szeroko pojętej postprodukcji scen.

Co dalej z serialem „Wiedźmin”? Wiadomo już, że Netflix przygotowuje świeże odcinki tej opowieści fantasy. Aktualnie trwają zdjęcia do nowych epizodów z 3 sezonu. W ostatnich dniach ekipa filmowa była widziana przy pracy w rozległej, piaszczystej zatoce Three Cliffs Bay, w Walii. Henry Cavill odgrywał tam sceny walki z pewną ważną postacią z serialu.

Źródło: https://www.youtube.com/c/PlatigeImage_studio/videos

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper