Wiedźmin 3 od Netflix z oczekiwaną walką. Wyciekły zdjęcia prezentujące pojedynek

Filmy i seriale
10737V
Wiedźmin Netflix
Wojciech Gruszczyk | 27.06, 16:00

Nadal trwają prace nad 3. sezonem „Wiedźmina”. Netflix stworzył już połowę odcinków do najnowszej serii i właśnie trwa przygotowanie bardzo ważnego momentu – Redanianintelligence dotarło do fotek prezentujących oczekiwaną walkę.

Ekipa „Wiedźmina” znajduje się teraz w Walii, gdzie Henry Cavill, Anya Chalotra oraz Freya Allan przygotowują nowe sceny do jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji streamingowego giganta. Netflix miał właśnie rozpocząć przygotowanie bardzo ciekawego wątku.

Redanianintelligence potwierdza, że w 3. sezonie dojdzie do walki Geralta z Vilgefortzem – potężnym czarodziejem, który był przywódcą magów w II bitwie o Sodden w 1263 roku, a następnie został członkiem Kapituły Czarodziejów.

Zdjęcia w poniedziałek rozpoczęły się na plaży w Zatoce Trzech Klifów i właśnie dzisiaj Netflix ma pracować nad oczekiwanym wątkiem, który będzie miał na pewno duży wpływ na cały 3. sezon historii. Redanianintelligence podejrzewa również, że na zdjęciu znajduje się Yennefer (Anya Chalotra), ponieważ jedna z postaci posiada czarną suknie i czarne rozpuszczone włosy. 

„Wiedźmin” to zdecydowanie jedno z najmocniejszych IP platformy Netflix, ale nadal nie znamy daty premiery „Wiedźmin: Rodowód krwi” – serial ma zadebiutować na SVOD jeszcze w 2022 roku.

Źródło: Redanianintelligence

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper