Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 4 zł na 3 miesiące. Microsoft przypomina o specjalnej ofercie

News
2819V
Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące. Microsoft zaprasza na promocję
Iza Łęcka | 30.06, 07:36

Major Nelson kontynuuje promocję akcji organizowanych przez giganta z Redmond. Po raz kolejny społeczność zachęcana jest do skorzystania z oferty na Xbox Game Pass Ultimate w bardzo niskiej cenie.

Xbox Game Pass jest systematycznie rozbudowywany o intrygujące produkcje od mniejszych i większych zespołów, a Microsoft, pragnąc powiększyć grono subskrybentów usługi, regularnie zaprasza na różne promocje. Kilka tygodni temu informowaliśmy o specjalnej i bardzo lubianej przez entuzjastów gier wideo akcji skupiającej się na tańszym dostępie do Xbox Game Pass Ultimate – płacąc 4 zł można otrzymać dostęp do abonamentu przez 3 miesiące. Propozycja jest dostępna dla nowych oraz powracających użytkowników.

Jeszcze wczoraj na witrynie oferty widniała adnotacja, według której popularna akcja trwa tylko do 30 czerwca, tymczasem obecnie oznaczenie zniknęło, co może sugerować, że Amerykanie wydłużyli specjalny okres – jak na razie nie otrzymaliśmy jednak oficjalnego potwierdzenia, więc zainteresowani powinni się spieszyć. Major Nelson przypomniał o akcji:

„Kup miesiąc @XboxGamePass Ultimate za 1 USD i zyskaj 2 miesiące za darmo. To aż TRZY pełne miesiące tysięcy godzin rozgrywki za jednego dolara

https://mjr.mn/uLFcV”

Xbox Game Pass Ultimate pozwala korzystać z rozbudowanego katalogu na różnych urządzeniach – tytuły można sprawdzić na Xboksach, PC czy chociażby smartfonach za pomocą Xbox Cloud Gaming. W najbliższych miesiącach możemy oczekiwać rozbudowania abonamentu o takie pozycje jak między innymi: As Dusk Falls, Two Point Campus, Midnight Fight Express, A Plague Tale: Requiem, Persona 5 Royal, Scorn oraz High on Life.

Źródło: Major Nelson

Komentarze (93)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper