Sony przedstawia „idealne” słuchawki do PS5. INZONE oferuje „zaawansowaną technologię”

Technologie
4159V
INZONE słuchawki
Wojciech Gruszczyk | 28.06.2022, 23:01

Japończycy od lat opracowują słuchawki, które są chwalone przez entuzjastów muzyki, ale Sony postanowiło wykorzystać swoje doświadczenie i możliwości marki PlayStation, by wprowadzić na rynek nową serię headsetów. Marka INZONE ma trafić w gust wielu graczy.

Sony od lat tworzy słuchawki dla muzyki, a PlayStation headsety do grania, ale teraz dzięki marce INZONE korporacja chce połączyć swoje doświadczenie z dwóch branż, by zapewnić graczom znakomite wrażenia podczas gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na dobry początek w katalogu nowej marki pojawią się dwa bezprzewodowe headsety – INZONE H9 z akumulatorem zapewniającym rozgrywkę na 32-godziny oraz INZONE H7 oferującym grę przez 40 godzin. Użytkownicy będą mogli także sięgnąć po przewodowy model INZONE H3.

Wszystkie słuchawki zostały wyposażone w elastyczny, odchylany mikrofon na wysięgniku i funkcję balansowania głośności pomiędzy dźwiękiem z gry a dźwiękiem chatu.

Inzone gaming

Korporacja zapowiada „szybszą reakcje dzięki precyzyjnemu wykrywaniu celu”:

„Aby umożliwić odtwarzanie dwukanałowego stereofonicznego sygnału audio jako 7.1-kanałowego dźwięku przestrzennego — a więc zgodnie z zamysłem twórców gry — firma Sony opracowała technologię „dźwięku przestrzennego 360 do gier”. Można ją włączyć w dedykowanym programie INZONE Hub, przeznaczonym na komputery PC. Ten precyzyjny system odtwarzania dźwięku poprawia orientację przestrzenną. Dzięki niemu gracz lepiej słyszy odgłosy kroków i ruch. Przeznaczona na smartfon aplikacja 360 Spatial Sound Personalizer pozwala ponadto zoptymalizować dźwięk przestrzenny na podstawie kształtu uszu, dzięki czemu gra nabiera bardzo osobistego charakteru”.

INZONE H9 i INZONE H7 posiadają membrany o specjalnym kształcie, które zostały stworzone dzięki doświadczeniu inżynierów Sony – to właśnie one mają zapewnić wierne odtworzenie bardzo wysokich częstotliwości, uzyskać naturalne tony niskie, a zarazem zwiększyć intensywność przeżyć w czasie gry.

Na obudowie wszystkich modeli znajdują się kanały optymalizujące odtwarzanie niskich częstotliwości – dzięki nim otrzymamy mocny bas i wyjątkowy realizm dźwięku.

Korporacja przygotowując słuchawki INZONE pamiętała o wielogodzinnych sesjach, więc headsety zostały wyposażone w Szeroki, miękki pałąk, a nauszniki ukształtowano tak, by zoptymalizować przyleganie do głowy i ponadto zmniejszyć nacisk na uszy.

INZONE Sony

W najbardziej zaawansowanym modelu możemy nawet liczyć na system redukcji hałasu i tryb dźwięków otoczenia:

„Słuchawki INZONE H9 wyposażono w system redukcji hałasu z wieloma mikrofonami. Blokuje on dźwięki, które mogłyby przeszkadzać w grze — od głośnych wentylatorów komputerowych i dmuchaw po odgłosy robót budowlanych. W odnoszeniu zwycięstw pomaga także technologia dwóch czujników hałasu, taka sama jak w naszych wiodących słuchawkach z serii 1000X. Podczas gry w trybie dźwięków otoczenia można natomiast słyszeć ważne odgłosy zewnętrzne — telefon, dzwonek do drzwi, głos partnera itp.”.

Słuchawki INZONE są „idealne do PlayStation 5” i modele H9 i H7 mają funkcję „wskazań ekranowych”, więc podczas zmieniania ustawień otrzymamy wszystkie szczegóły na ekranie. Przedstawione modele pozwalają regulować balans między głośnością dźwięku gry i czatu głosowego. Headsety obsługują również technologię Tempest 3D AudioTech, która wzmacnia ekspresję przestrzenną dźwięku podczas gry.

Dane techniczne słuchawek gamingowych INZONE:

  • INZONE H9: bezprzewodowe słuchawki gamingowe z systemem redukcji hałasu — precyzyjne wykrywanie celu dzięki technologii dźwięku przestrzennego 360 do gier i zaawansowanej technologii optymalizującej akustykę, możliwość wielogodzinnego grania dzięki wygodnemu pałąkowi na głowę i nausznikom, system redukcji hałasu i tryb dźwięków otoczenia. 32 godziny pracy na akumulatorze9 i nawet godzina grania po 10-minutowym szybkim ładowaniu.
  • INZONE H7: bezprzewodowe słuchawki gamingowe — precyzyjne wykrywanie celu dzięki technologii dźwięku przestrzennego 360 do gier i zaawansowanej technologii optymalizującej akustykę, możliwość wielogodzinnego grania dzięki wygodnemu pałąkowi na głowę i nausznikom. 40 godzin pracy na akumulatorze9 i nawet godzina grania po 10-minutowym szybkim ładowaniu.
  • INZONE H3: przewodowe słuchawki gamingowe — precyzyjne wykrywanie celu dzięki technologii dźwięku przestrzennego 360 do gier i zaawansowanej technologii optymalizującej akustykę, możliwość wielogodzinnego grania dzięki wygodnemu pałąkowi na głowę i nausznikom.

Nowe słuchawki gamingowe INZONE trafią do sprzedaży od lipca 2022 r.

Ceny słuchawek gamingowych INZONE:

  • INZONE H3 - $99.99
  • INZONE H7 - $229.99
  • INZONE H9 - $299.99

Zdjęcia słuchawek gamingowych INZONE:

INZONE H9: 

INZONE H7: 

INZONE H3: 

Zwiastun:

INZONE H9: 

Sprawdźcie również:

Pokaz: 

Źródło: Sony

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper