Horizon 2074 rozwijany przez twórców The Boys i The Expanse. Sony tworzy produkcję z platformą Netflix

Filmy i seriale
2524V
Horizon Forbidden West PS4
Iza Łęcka | 28.06, 07:00

Pojawiły się pierwsze oficjalne konkrety na temat nowego projektu „Horizon 2074”. Na witrynie The Directors Guild of Canada Ontario przedstawiono listę twórców produkcji – jednocześnie poznaliśmy tytuł serialu opracowywanego przez Sony i Netflix.

Na początku miesiąca Jeff Grubb odniósł się do kwestii nowej produkcji rozwijającej świat PlayStation i użył określenia „Horizon 2074”. Nie musieliśmy długo czekać na przedstawienie nazwy. Fabuła serialu będzie koncentrować się na historii ludzkości przed wielkim upadkiem i wydarzeniami z Horizon Zero Dawn.

Na kanadyjskiej stronie Gildii Reżyserów (Directors Guild of Canada Ontario) dziennikarz dostrzegł tytuł – ujawniono 27 nazwisk twórców, którzy są zaangażowani w serial przygotowywany przez Sony i Netflix.

„Oto ekipa Horizon 2074. Potwierdza to nazwę, a także kręcenie produkcji w Toronto. Jak informowałem wcześniej, serial prawdopodobnie powstanie w Toronto ze względu na warunki ulg podatkowych”.

Na liście znajdują się pierwszy asystent reżysera Jack Boem („The Boys”, „Resident Evil: Welcome to Raccoon City”) oraz dyrektor artystyczna Michele Brady („The Expanse”, „Saw 2”). Za produkcję odpowiadają twórcy, którzy wcześniej pracowali również nad „Gotham Knights”, „Suicide Squad”, „What We Do in the Shadows” czy też „See”.

W najbliższych miesiącach zapewne zostaną udostępnione kolejne szczegóły dotyczące historii oraz obsada serialu.

Źródło: Jeff Grubb

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper