Persona 5 Royal trafi na Xboksy i PC z ponad 40 DLC. Gracze otrzymają wielki zestaw

News
662V
Persona 5
Wojciech Gruszczyk | 27.06, 16:51

Październikowa premiera Persona 5 Royal na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz PC zapowiada się jeszcze lepiej. Gracze nie tylko otrzymają rozbudowaną wersję hitu, ale będą mogli również sprawdzić wcześniej wydane dodatki. To ponad 40 DLC.

21 października Persona 5 Royal zadebiutuje na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz PC, a także dodatkowo natywna wersja trafi na PS5 – choć w tym wypadku gracze mogli sprawdzać edycję przeznaczoną pierwotnie na PS4.

Atlus przygotowuje graczy na wielką premierę i potwierdził ciekawą wiadomość – najnowsze wydanie otrzyma ponad 40 DLC, które po premierze trafiły do Persona 5 Royal. Część dodatków jest dostępna za darmo na PlayStation Store, ale niektóre elementy były płatne, a w tym wypadku wszystko otrzymamy w jednym zestawie.

Dla przykładu pakiet Persona 5 Royal DLC Pack jest dostępny w PlayStation Store za 269 zł (aktualna promocja 107,60 zł) i on zawiera tylko 6 zestawów, a Atlus wrzuci do najnowszego wydania ponad 40 DLC.

Gracze sprawdzą nową Personę, kostiumy z Persony 2, Persony 3, Persony 4, różne cyfrowe przedmioty, zestaw umiejętności czy też szereg nowych strojów dla głównych bohaterów.

Ta wiadomość może zachęcić do pozycji fanów, którzy już poznali Personę 5 lub Personę 5 Royal, ale nie kupowali dodatków, ponieważ teraz wszystko zostanie wrzucone do jednego zestawu. Warto wspomnieć, że tytuł od premiery będzie dostępny w katalogu Xbox Game Pass.

Źródło: Wccftech

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper