PlayStation Plus na lipiec wyciekło! Sony może szykować mocną ofertę dla abonentów

Plotka
10451V
PS Plus Premium i PS Plus Extra
Igor Chrzanowski | 26.06, 15:52

Nowa wersja PlayStation Plus zadebiutowała już we wszystkich regionach, dzięki czemu abonenci usługi PlayStation mogą cieszyć się ogromnym katalogiem gier w relatywnie przystępnej cenie. Nadal jednak usługa będzie co miesiąc rozwijana o nowe produkcje. Oto co możemy dostać w lipcu.

Wejście rozszerzonych pakietów PlayStation Plus sprawiło, że jako gracze mamy opcję sięgnięcia po dobre kilkaset tytułów dostępnych od ręki, ale nie zmienia to nadal działania podstawowej formy abonamentu, czyli PS Plus Essential. Jak co miesiąc również w lipcu dostaniemy pakiet trzech tytułów jakie możemy na stałe dodać do swojej biblioteki gier.

Według najnowszego przecieku jakiego dopuścił się portal Dealabs w lipcowym Essentialu dostaniemy czwartą odsłonę przygód Crasha Bandicoota, debiutujące 5 lipca Arcadegeddon oraz pewien horror autorstwa Supermassive Games. Plotka ta to oczywiście tylko przeciek, więc może ale nie musi się sprawdzić. Jeśli jednak tak będzie, abonenci pakietów Extra i Premium nie będą zadowoleni z tego, że Sony wykorzystuje The Dark Pictures, które i tak mają już w swoich rozszerzonych planach abonamentowych.

  • Crash Bandicoot 4: It's About Time (PS5, PS4)
  • The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)
  • Arcadegeddon (PS5, PS4)
Źródło: PushSquare

Komentarze (114)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper