Thor Love & Thunder zapewni komiksowy klimat? Jason Aaron potwierdził, że pełnił rolę konsultanta

Filmy i seriale
436V
Thor Love and Thunder
Kajetan Węsierski | 26.06, 13:30

Do premiery "Thor Love & Thunder" pozostały już zaledwie dwa tygodnie, więc machina marketingowa pracuje na pełnych obrotach. Zresztą, zaledwie w tygodniu otrzymaliśmy przecież ostateczny i pełnoprawny zwiastun zapowiadający to, co czeka nas w pełnometrażowych przygodach jednego z najpopularniejszych bohaterów Kinowego Uniwersum Marvela. 

Co ciekawe, produkcja będzie miała na celu naprawdę udane przedstawienie historii. Wiemy doskonale, że sam Taika Waititi potrafi doskonale wyreżyserować film (co pokazał w "Thor: Ragnarok czy choćby oscarowym "JoJo: Rabbit"), ale pomocnych dłoni nigdy za wiele. Ostatnio bardzo ciekawą rzecz zdradził twórca komiksów Marvela, James Aaron, który przyznał, że był konsultantem przy powstawaniu ekranizacji: 

Thor: Love and Thunder wkrótce zadebiutuje. Jestem podekscytowany, że będę mógł go obejrzeć razem z innymi. Przyznam, że byłem trochę częścią tego procesu i pełniłem rolę konsultanta - jestem bardzo podekscytowany tym, co widziałem oraz tym, jak sobie tam radzą. 

I jakkolwiek by nie spojrzeć, jest to fenomenalna wiadomość - zwłaszcza biorąc pod uwagę to, jak dobrą formę ostatnimi czasy prezentuje Aaron w swoich dziełach. Miejmy nadzieję, że jego podpowiedzi będą miały wpływ na film i pozwolą zagwarantować klimat, który przynajmniej częściowo będzie się zazębiał z pierwowzorem. 

Źródło: Comic Book

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper