Thor: Love and Thunder na finalnym zwiastunie. Marvel przedstawia bohaterów

Filmy i seriale
1060V
Thor: Love and Thunder
Wojciech Gruszczyk | 23.06, 19:01

Marvel właśnie opublikował finalny zwiastun „Thor: Love and Thunder”. Na materiale mamy okazję sprawdzić wielu znanych bohaterów, ale deweloperzy pokazali także istoty, które mogą mieć duży wpływ na kolejne produkcje z Marvel Cinematic Universe.

Kampania promocyjna „Thor: Love and Thunder” trwa w najlepsze i we wtorek zaprezentowano ciekawą przemowę głównego bohatera, a dzisiaj mamy okazję sprawdzić finalny zwiastun historii, która już wkrótce rozbuduje Marvel Cinematic Universe.

8 lipca widzowie zobaczą „Thor: Love and Thunder” i jest to już czwarty film z serii – w 2011 roku na wielkim ekranie pojawił się „Thor”, w 2013 roku odbyła się premiera „Thor: Mroczny świat”, a „Thor: Ragnarok” zadebiutował w 2017 roku.

Najnowszy zwiastun „Thor: Love and Thunder” pokazuje ciekawą scenę (13 sekunda) – bardzo możliwe, że twórcy MCU wprowadzą do historii Celestian, ponieważ na jednym momencie widzimy dwie postacie.

Czy „Thor: Love and Thunder” pokaże ostateczny kierunek, który będzie podążać Marvel Cinematic Universe? Kevin Feige potwierdził, że w najbliższych miesiącach otrzymamy pełne spojrzenie na MCU i fani będą dokładnie wiedzieć, czego mogą się spodziewać po następnych produkcjach.

Źródło: Marvel

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper