Thor: Love and Thunder jedną z najlepszych produkcji z MCU? Pierwsze opinie zachęcają do filmu

Filmy i seriale
999V
Thor 4
Wojciech Gruszczyk | 24.06, 19:33

„Thor: Love and Thunder” zadebiutuje na wielkim ekranie na samym początku przyszłego miesiąca, ale wybrani dziennikarze już dzisiaj otrzymali możliwość zapoznania się z historią. Pierwsze opinie zapowiadają znakomitą zabawę dla fanów Marvel Cinematic Universe.

W ostatnich dniach Marvel zaprezentował dwa zwiastuny (pierwszy, drugi) „Thor: Love and Thunder” i małymi krokami korporacja przygotowuje widzów na premierę. Sprzedaż biletów ruszyła, więc już wkrótce wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić, jaką jakość zapewni kolejna opowieść Thora – w końcu za tytuł ponownie odpowiadał Taika Waititi.

Pierwsze opinie dotyczące „Thor: Love and Thunder” są zaskakująco pozytywne – Christian Bale zawitał do MCU i aktor podobno ponownie nie zawiódł. Jego wersja Gorra Rzeźnika Bogów to podobno jeden z najlepszych antagonistów z MCU, a praca na planie jest „niewiarygodnie dobra” i „przyprawia o gęsią skórkę”. 

Kevin Polowy z Yahoo! Entertainment potwierdził, że jest to dla niego „jeden z najlepszych filmów Marvela”, a dużym atutem produkcji jest jego zabawny charakter. Dziennikarz chwali mocno reżysera i ma nadzieję, że Waititi będzie dalej pracował nad filmami o Thorze.

Erik Davis, krytyk Fandango i Rotten Tomatoes, zaznaczył, że Christian Bale i Russell Crowe są „wspaniali”, a cała opowieść została określona następującymi słowami: „Wielkie, kolorowe, dziwaczne bitwy napędzane Guns N' Roses w połączeniu z beznadziejnie romantyczną opowieścią o odkrywaniu miłości w nieoczekiwanych miejscach”. 

Perri Nemiroff z Collidera również chwali humor, „mrożącą krew w żyłach” Gorra, ale film jest również „pełen dobrych wibracji i serca”. 

Wielu dziennikarzy chwali prace aktorów, ale również całą produkcję, która jest „najlepszym Thorem” i zarazem pokazuje kunszt reżysera – Taika Waititi ma zapewnić mnóstwo humoru przeplatanego przez efektowną walkę, kilka ważnych scen oraz reżyser ponownie potrafił w bardzo dobry sposób przedstawić wszystkich najważniejszych bohaterów. Chris Hemsworth, Christian Bale, Natalie Portman oraz Tessa Thompson dosłownie błyszczą na ekranie. 

Źródło: Indiewire

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper