Starfield – gameplay z polskimi napisami. Bethesda Polska potwierdza lokalizację

News
1459V
Starfield
Wojciech Gruszczyk | 23.06, 17:10

Na Xbox & Bethesda Games Showcase zaprezentowano długi gameplay ze Starfielda. Nowe IP doświadczonego studia zostało szczegółowo zaprezentowane, a teraz możemy zobaczyć ten film z polskimi napisami. Jest to ważne biorąc pod uwagę potwierdzoną lokalizację.

Starfield to nowe IP twórców serii Fallout oraz The Elder Scrolls. Deweloperzy zaprezentowali tytuł na wydarzeniu Microsoftu, ale jak wiadomo nie możemy liczyć na tegoroczną premierę – Bethesda Softworks potrzebuje więcej czasu na dopracowanie przygody, która w przyszłym roku pozwoli graczom zwiedzić ponad tysiąc planet.

Na Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczyliśmy bardzo długi fragment rozgrywki ze Starfielda, jednak dotychczas materiał nie otrzymał polskich napisów. Sytuacja wywołała pytania dotyczące lokalizacji gry i Bethesda Polska właśnie potwierdziła świetną wiadomość – Starfield od dnia premiery otrzyma polskie napisy. Gracze nie muszą się obawiać braku tłumaczenia.

Materiał przedstawia szereg szczegółów dotyczących IP, więc na pewno warto go zobaczyć jeszcze raz, by dokładnie zapoznać się ze wszystkimi konkretami ujawnionymi przez Bethesdę.

Starfield aktualnie nie posiada daty premiery, ale tytuł na początku przyszłego roku zostanie wydany na Xboksy Series X|S i komputery osobiste. Od debiutu pozycja będzie dostępna w ramach Xbox Game Pass.

Źródło: Bethesda Polska

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper