Wystartował darmowy weekend. Free Play Days z kontynuacją Dead Island i 2 innymi grami

Promocje gier
608V
Dead
Bartosz Dawidowski | 23.06, 09:32

Właśnie uruchomiono kolejne „Dni grania za darmo” dla posiadaczy Xbox One oraz Xbox Series X|S. Sprawdźmy, jakie gry udostępniono tym razem w darmowym weekendzie w ramach programu Free Play Days.

Jeśli udało się wam przejść Dead Island w trakcie ostatniego Free Play Days, to mamy świetną wiadomość: możecie kontynuować zombiakową przygodę. W ramach darmowego weekendu tym razem udostępniono fabularną kontynuacją, stworzoną przez Techland. Chodzi oczywiście o Dead Island: Riptide, tytuł z 2013 roku, w którym poznajemy dalsze losy 4 bohaterów, znanych z gry z 2011 r. W scenariuszu pojawia się jeden nowy zawodnik. Wszystkie postacie przybywają na nową wyspę, na której również roi się od nieumarłych, położoną w archipelagu Banoi. Jeśli spodoba się wam Dead Island: Riptide i nie zdążycie ukończyć produkcji w trakcie weekendu, to warto rozważyć jej zakup. Gra jest oferowana aktualnie w promocji na Microsoft Store za 10,49 zł.

Dwie kolejne propozycje będą atrakcyjne tylko dla osób, które opłacają sam abonament Xbox Live Gold, ponieważ obie produkcje wchodzą w skład Xbox Game Pass. To The Hunter: Call of the Wild oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

By skorzystać z Free Play Days wystarczy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Tradycyjnie oferta darmowego weekendu potrwa od czwartku rano do końca niedzieli.

Gry z Free Play Days:

  • Dead Island: Riptide
  • The Hunter: Call of the Wild
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Źródło: https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/dead-island-riptide-definitive-edition/bxq32g8gsx27?cid=msft_web_collection

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper