Xbox Game Pass z 2 nowymi grami od dzisiaj. Microsoft zaprasza na piłkę nożną i zachęca do walki

Gry
4202V
PLUSY I MINUSY XBOX GAME PASS
Iza Łęcka | 23.06.2022, 07:43

Sony rozszerza zasięg nowego PS Plus o kolejne kraje, tymczasem społeczność Microsoftu korzystająca z Xbox Game Pass może oczekiwać nowych atrakcji. Dzisiaj do biblioteki abonamentu dodano dwa tytuły.

Amerykański producent i wydawca mocno inwestuje w jak najbardziej okazałą ofertę swojej flagowej usługi. Xbox Game Pass zostanie rozbudowany o dwie produkcje, które są ostatnimi propozycjami na czerwiec. Dzięki najświeższemu, oficjalnemu komunikatowi poznaliśmy pierwszy tytuł na lipiec, jednakże na subskrybentów czekają kolejne gry:

Dalsza część tekstu pod wideo

Wirtualnej piłki nożnej od Electronic Arts raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale Naraka Bladepoint to sieciowa gra akcji, której formuła przypomina For Honor. Gracze w rywalizacji wykorzystują broń białą, a system zmagań bazuje na wyczuciu rytmu, parowaniu, blokowaniu oraz unikaniu ataków.

Fifę 22 uruchomicie jeszcze dzisiaj na Xboksach Series, Xboksie One oraz komputerach osobistych, natomiast produkcję przygotowaną przez 24 Entertainment będzie można sprawdzić na konsolach Microsoftu, PC i na różnych urządzeniach poprzez chmurę. Niebawem powinniśmy poznać następne propozycje giganta z Redmond, zatem czekamy na ogłoszenia.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do FIFA 22.

Źródło: Xbox

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper