Cyberpunk 2077 z latającymi samochodami. Gracz stworzył wyjątkowy projekt

News
1407V
Cyberpunk 2077 latające samochody
Iza Łęcka | 21.06, 08:35

Gdzie CD Projekt RED nie może, tam społeczność pośle? Jeden z użytkowników spędzający godziny w futurystycznej metropolii Cyberpunka 2077 zajął się inicjatywą, która jeszcze mocniej prezentuje potencjał IP rozwijanego przez najbardziej znane polskie studio. W produkcji pojawiły się latające samochody.

Po ostatnim pakiecie aktualizacji entuzjaści twórczości CD Projekt RED mogą całkiem spokojnie poznawać wszelkie tajemnice niebezpiecznego miasta. Wiemy, że deweloperzy ciągle pracują nad rozszerzeniem, którego premiera odbędzie się w 2023 roku, lecz na jakie atrakcje będziemy mogli liczyć, jeszcze nie zdradzono.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Cyberpunk 2077 zadebiutował na rynku bez kilku wyczekiwanych elementów - chociażby związanych z różnymi sposobami poruszania się po mieście (m.in. metrem). Wielu fanów futurystycznego klimatu chciało, by w grze znalazła się możliwość latania samochodami, która idealnie wpisywałaby się w realia pozycji - od pewnego czasu można tę opcję przetestować za sprawą nieoficjalnego projektu.

Autor Jack Humbert opracował modyfikację zatytułowaną Let There Be Flight, dzięki której można poznać Night City z nieco innej perspektywy. Mod (TUTAJ LINK) jest dostępny od kilku tygodni, jednak jak podkreśla twórca, ciągle trwają nad nim prace, które mają na celu ulepszenie doświadczenia i poprawę niektórych mechanik - między innymi prezentacji elementów maszyny, które odpowiadają za jej unoszenie się. Modyfikacja posiada kilka trybów latania, a autor nadal skupia się na elementach nawigacji.

Na poniższym filmiku zapowiadającym dodanie plików możecie sprawdzić, jak latanie samochodami prezentuje się w Cyberpunku 2077. Trzeba przyznać, że wprowadzenie tej mechaniki rodem z Blade Runnera 2049 przez CD Projekt RED znacząco podkręciłoby wrażenia z rozgrywki już od dnia premiery, choć efekty twórczości społeczności prezentują się całkiem interesująco.

Źródło: Gamerant

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper