Cyberpunk 2077 jednak bez metra? Obecnie nie ma planów na implementację wyczekiwanej funkcji

News
1501V
Cyberpunk 2077 - Metro
Kajetan Węsierski | 19.02, 10:30

O Cyberpunk 2077 zrobiło się ostatnio znów niebywale głośno. Wszystko to za sprawą aktualizacji 1.5, która przyniosła naprawdę wiele zmian i ulepszeń, a także wersję na nowe generacje, która była tak bardzo wyczekiwaną przez ostatnie miesiące. Co więcej, to naprawdę dobry moment do nabycia kopii gry na własność, albowiem w minionych dniach CD Projekt RED bardzo chętnie podrzucał różne promocje na swój tytuł.

Niemniej, jak wspomniałem, dodano naprawdę sporo ulepszeń i elementów, które miały znaleźć się w grze wcześniej. Jednym z takich były na przykład mieszkania głównego bohatera, które możemy teraz zmieniać. Ten aspekt obiecywano jeszcze przed premierą (przynajmniej pojawiały się pogłoski na jego temat), a później - po debiucie - został on nieco zapomniany. Podobnie głośno było swego czasu o metrze, które mogłoby służyć na przykład do szybkich podróży. Jak się okazało - zostało ono wycięte.

Przy okazji dużej aktualizacji pojawiły się nadzieje, iż w niedalekiej przyszłości również ta funkcja zostanie ostatecznie dodana do gry. Jak się natomiast okazuje - nic takiego nie ma w planach. Wiarę graczy rozdmuchał Marcin Mokot, który działa jako Global Community Director w CD Projekt RED. Gdy na profilu "Cyberpunk 2077 Community" na Twitterze, pojawił się zrzut ekranu pochodzący z Reddita, który miał zdradzać rozwój metra, wspomniany pracownik odniósł się do tego krótko i nie pozostawiając złudzeń:

Przepraszam, że zabijam szum, ale to nie to. Nie ma planów dodania metra do gry. 

Źródło: Game Rant

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper