Disgaea 6 Complete do wypróbowania za darmo. Wersja demo dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation

News
501V
Disgaea 6 Complete
Igor Chrzanowski | 18.06, 18:45

Nippon Ichi Software szykuje się do premiery ulepszonej edycji jednego ze swoich największych hitów ostatnich lat - Disgaea 6 Complete. Teraz mamy jednak wyjątkową okazję do wypróbowania gry za darmo!

Szósta numerowana odsłona marki Disgaea zatytułowana Disgaea 6: Defiance of Destiny została odebrana całkiem nieźle, ale fani widzieli w niej sporo rzeczy do poprawy, a jako że tytuł był początkowo dostępny wyłącznie na Nintendo Switch, deweloperzy mieli pewne ograniczone pole manewru. Teraz jednak nadchodzi Disgaea 6 Complete, która to debiutując 28 czerwca wprowadzi "szóstkę" na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz oczywiście PC.

NIS America postanowiło przygotować darmowe demko swojej ulepszonej produkcji, w którym zgodnie z tradycją zobaczymy trochę fabuły, najciekawsze ruchy postaci oraz ogólny zarys rozgrywki. Wersja demonstracyjna jest już dostępna do pobrania z PlayStation Store zarówno na PS4 jak i PS5 - co jednak jest w tym momencie mocno paradoksalne, pecetowa edycja na Steam nie otrzymała żadnego demka. A jak wiemy, właśnie teraz na platformie trwa Steam Next Fest, czyli popularny festiwal z demówkami. 

Źródło: YouTube

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper