Za Wo Long: Fallen Dynasty odpowiadają twórcy NiOh i Bloodborne. Gra trafi także na PS5 i PS4

News
1259V
Wo Long: Fallen Dynasty
Wojciech Gruszczyk | 13.06, 17:14

Microsoft zaprezentował Wo Long: Fallen Dynasty i potwierdził pozytywną wiadomość dla klientów Xbox Game Pass. Tytuł Team Ninja zadebiutuje w ramach usługi Microsoftu, ale okazuje się, że produkcja będzie także dostępna na PS5 i PS4.

Wo Long: Fallen Dynasty to najnowsza produkcja Koei Tecmo oraz Team Ninja. Tytuł został zaprezentowany podczas wydarzenia Microsoftu, ale okazuje się, że Phil Spencer w tym wypadku nie zadbał o ekskluzywność – gra zadebiutuje na Xboksach Series X|S, Xboksie One, komputerach osobistych, ale także na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Japończycy wysłali informację prasową, która potwierdza, że Masaaki Yamagiwa (producent Bloodborne) i Fumihiko Yasuda (producent NiOh) odpowiadają za Wo Long: Fallen Dynasty. Tytuł według opisu przedstawia dramatyczną, pełną akcji historię bezimiennego wojownika, który „walczy o przetrwanie w mrocznej wersji fantasy z czasów późniejszej dynastii Han, gdzie demony nękają Trzy Królestwa”.

W grze wykorzystamy umiejętności bohatera, który zna „chińską sztukę walki” i będzie mógł mierzyć się z następnymi wrogami dzięki „prawdziwej mocy”.

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje na początku przyszłego roku i produkcja od premiery będzie dostępna w katalogu Xbox Game Pass. W naszej galerii znajdziecie kilka screenów, które pokazują nowe IP.

Wo Long Fallen Dynasty -1

Wo Long Fallen Dynasty -2

Wo Long Fallen Dynasty -3

Źródło: Gematsu

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper