Battlefield 2042 Season 1: Zero Hour na zwiastunie. Znamy datę startu rozgrywek

News
714V
Battlefield 2042 1 sezon
Wojciech Gruszczyk | 07.06, 17:09

DICE właśnie zaprezentowało 1. sezon rozgrywek w Battlefield 2042. Rywalizacja pozwoli graczom sprawdzić nową mapę, wcielić się w polską operatorkę oraz wypróbować nowe bronie. Czy jednak warto wrócić do gry, która od zeszłego roku nie otrzymała większej zawartości?

Battlefield 2042 od wielu miesięcy mierzy się z problemami, jednak DICE wierzy, że może odwrócić sytuację i pierwszy sezon rozgrywek ma zaoferować oczekiwany od dawna powiew świeżości. Studio właśnie wydało pierwszy zwiastun, który zaprasza graczy na „Zero Hour” – taką nazwę otrzymał pierwszy sezon rozgrywek w najnowszej strzelance szwedzkiego studia.

Na materiale możemy zobaczyć polską operatorkę, ale również bardzo ciekawą lokację – to podobno jedyna nowa mapa, która pojawi się podczas nowego sezonu. Trzeba przyznać, że lokacja robi wrażenie.

  • NOWA MAPA: EKSPOZYCJA - Udaj się w Kanadyjskie Góry Skaliste i przemierzaj ekstremalne wzniesienia terenu na tym nowym polu bitwy.
  • NOWA SPECJALISTKA: EWELINA LIS - Lis, ekspertka w niszczeniu pojazdów, dołącza do Bezpatów, dodając do ich arsenału swoją wyrzutnię rakiet G-84 TGM.
  • NOWY SPRZĘT - Korzystaj z najnowocześniejszego sprzętu, takiego jak kusza Ghostmaker R10 i karabin wyborowy BSV-M, aby poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Zasiądź za sterami śmigłowców bojowych RAH-68 Huron i YG-99 Hannibal wyposażonych w technologię stealth lub zapewnij swojej drużynie dodatkową ochronę, stwarzając zasłonę dymną za pomocą wyrzutni granatów dymnych.

Na filmie mamy okazję usłyszeć nawet Ewelinę Lis, która wykorzystuje zdalnie sterowaną wyrzutnie rakiet, by pozbyć się wrogiego helikoptera. DICE pokazało także nowe bronie, ale akurat w tym wypadku nie możemy liczyć na szereg atrakcji.

„Ewelina Lis, prawdziwa ekspertka od zwalczania pojazdów, urodziła się w Gdańsku, a w wieku 21 lat została zwerbowana do elitarnej jednostki polskich sił specjalnych (GROM). Oddana i sumienna Lis to waleczna, honorowa wojowniczka, która jest w stanie pokonać każdą przeszkodę – albo rozwalić ją na kawałki”.

Battlefield 2042 - Ewelina Lis

1. sezon rozgrywek wystartuje 9 czerwca, czyli w najbliższy czwartek.

Źródło: DICE

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper