Mario Strikers: Battle League Football doczeka się masy DLC? Fani dokopali się do slotów na postacie

News
530V
Mario Strikers: Battle League Football
Kajetan Węsierski | 04.06, 13:30

Do wyczekiwanej premiery Mario Strikers: Battle League Football pozostało już naprawdę niewiele czasu - wielki debiut ma mieć miejsce za sześć dni, a więc w najbliższy piątek. Już od pierwszych konkretnych zwiastunów masa osób wygląda tego dnia i właściwie nie można się dziwić - produkcja zapowiada się bardzo dobrze, a udostępnione jakiś czas temu demo tylko potwierdza wysoką formę piłkarskiej produkcji od Nintendo.

Teraz natomiast okazuje się, iż być może twórcy zamierzają rozwijać grę jeszcze długo po premierze. Do takich wniosków pozwalają bowiem dojść najnowsze informacje, do których dokopali się najzagorzalsi fani. Jeden z użytkowników Twittera, który kryje się pod nickiem Wipeoutjack7, odnalazł w kodzie gry linijki, które sugerują, że mamy tam aż 20 slotów na bohaterów. I jest to informacja o tyle ciekawa, że premierowo ma być ich przecież dziesięć!

To sugeruje dość jasno, że mamy jeszcze miejsce na dziesięć kolejnych postaci. I trzeba przyznać, że jawi się to jako kusząca opcja - zwłaszcza że, umówmy się, opcji Nintendo ma jeszcze przecież od groma (choćby w samym uniwersum Mario). Niestety sam wyciek nie pozwala dowiedzieć się tego, kto potencjalnie może dołączyć w formie DLC już po premierze, więc pozostaje się domyślać. Macie swoje typy?

Źródło: Game Reactor

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper