Mario Strikers: Battle League

Mario Strikers: Battle League Football

5,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

NS 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Next Level Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
10.06.2022
Europa:
10.06.2022
Producent:
Next Level Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
10.06.2022
Europa:
10.06.2022

Recenzja redakcji

Mario Strikers: Battle League
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

8.0
Mario Strikers: Battle League Football – recenzja gry. Mario mistrzem świata
NS

Mario Strikers: Battle League Football - opis gry

Mario Strikers: Battle League Football to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana przez Next Level Games i wydana Nintendo. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch.

Rozgrywka - Mario Strikers: Battle League Football

Dalsza część tekstu pod wideo

Battle League Football to trzecia odsłona serii Mario Strikers, gier piłkarskich ze sporym przymrużeniem oka, w którym do rywalizacji stają postacie znane z uniwersum Super Mario (każda z nich dysponuje unikatowymi zdolnościami i cechami). Tym razem jest podobnie – w rywalizacji biorą udział drużyny liczące po pięciu zawodników, a piłkarskie zasady mają tu niewielkie zastosowanie, liczy się wyłącznie wynik, w związku z czym możemy do woli faulować rywali. Agresywne zagrania mają też jednak swoje konsekwencje – otóż potraktowany nimi rywal otrzymuje do dyspozycji power-upy, które następnie może przeciwko nam użyć. Twórcy przygotowali różne ich rodzaje, np. skórkę od banana. To nie wszystko. Piłka w Mario Strikers nie wychodzi na aut, gdyż boiska otoczone są elektrycznym płotem, na który można posłać rywali. Na murawie mogą ponadto pojawić się orby dające sposobność odpalenia specjalnych, efektownych zdolności znacznie zwiększających szansę na zdobycie bramki.

Gra posiada tryb multiplayer pozwalający rywalizować maksymalnie ośmiu osobom jednocześnie - zarówno w wariancie lokalnym, jak i sieciowym. Dodatkowo twórcy zaimplementowali tryb Club Mode, który pozwala dwudziestu osobom zorganizowanie własnych rozgrywek piłkarskich. Mecze odbywają się na zróżnicowanych tematycznie boiskach umiejscowionych w lokacjach kojarzonych z grami Nintendo.

Nowością w Mario Strikers: Battle League Football są opcje szeroko pojętej kustomizacji. Postacie można dla przykładu ulepszać, jeśli dysponujemy złotymi monetami (te zbieramy wraz z postępami). 

Wideo - Mario Strikers: Battle League Football

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper