Gran Turismo 7 ponownie rozwścieczyło fanów. Twórcy zwiększyli ceny legendarnych samochodów

Gry
2372V
Gran Turismo 7 pieniądze
Wojciech Gruszczyk | 30.05.2022, 18:37

Polyphony Digital nie zdecydowało się na kolejne zmiany w systemie nagród Gran Turismo 7, ale zamiast tego deweloperzy zwiększyli ceny najlepszych samochodów. Społeczność nie bez powodu narzeka, a część graczy śmieje się, że inflacja nawiedziła serwery.

Twórcy Gran Turismo 7 kilka tygodni temu mierzyli się z wieloma negatywnymi komentarzami, ponieważ gracze bardzo jednoznacznie ocenili działania deweloperów – społeczność uważała, że firma przez zmniejszanie nagród w popularnych wyścigach chce zachęcać klientów do kupowania samochodów za prawdziwe pieniądze.

Dalsza część tekstu pod wideo

Polyphony Digital przeprosiło i zapowiedziało zmiany, ale ostatnia aktualizacja ponownie rozpaliła fanów wyścigów Sony, ponieważ ceny wielu najdroższych pojazdów doczekały się korekty i teraz kupienie wozów jest jeszcze trudniejsze.

Ostatni patch (1.15) zwiększył ceny Legendarnych Samochodów w salonie Hagerty – na 62 dostępnych maszyn aż 27 jest droższych, a w przypadku 15 pojazdów deweloperzy nawet nie ostrzegali przed wzrostem ceny... Choć posiadają do tego specjalnie przygotowany system.

Gracze mają wrażenie, że deweloperzy Gran Turismo 7 podnieśli ceny samochodów z powodu inflacji, ponieważ odpowiedniki w świecie rzeczywistym również są droższe. Średnia podwyżka w Hagerty wynosi 3,8%, co sprawia, że gracze muszą spędzać na serwerach kolejne godziny, by nazbierać kredytów na cyfrowe pojazdy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: thegamer

Komentarze (121)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper