World of Tanks i Warhammer 40,000. Studio zapowiada nowy sezon atrakcji

News
353V
World of Tanks i Warhammer 40,000 - nowy sezon rozgrywek
Iza Łęcka | 25.05, 12:56

Wargaming nie ustaje w zapewnieniu swoim graczom kolejnych aktywności. Po współpracy ze znanymi aktorami i tematycznych sezonach, przyszedł czas na następną współpracę – tym razem z marką Warhammer 40,000.

World of Tanks na dobre rozgościło się na rynku, a jego twórcy nie ustają w wysiłkach, by utrzymać liczbę chętnych uczestników na serwerach. W ostatnich miesiącach w grze znalazł się sam Arnold Schwarzenegger, natomiast kilka tygodni temu społeczność mogła sprawdzić wydarzenie Sztuka Strategii oraz nowy wariant rozgrywki.

Wargaming powoli przygotowuje się do 8. sezonu Przepustki bitewnej – tym razem pojedynki urozmaicą entuzjastom czołgów elementy nawiązujące do uniwersum Warhammera 40,000. Nadchodzący sezon będzie składał się z 3 rozdziałów, po 50 poziomów każdy, które będą mogły być wykonane w dowolnej kolejności. W ramach losowych bitew gracze korzystający ze stalowych maszyn na poziomach VI-X będą otrzymywać punkty do przepustki sezonowej.

„Cieszymy się na współpracę i pojawienie się uniwersum 40K w World of Tanks i jesteśmy pewni, że naszym graczom się ono spodoba. Podobnie jak w Warhammerze 40,000 bitwy w World of Tanks są nastawione na strategię, rozumienie swojej roli w walce oraz współpracę, aby osiągnąć zwycięstwo” - stwierdził Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks.

Przejście każdego z rozdziałów będzie równoznaczne z otrzymaniem nagród - stylu 3D jednej z frakcji Warhammer 40,000: Ultramarines, Gwardii Śmierci i Orków z Wrednych Słońc. Równocześnie do dyspozycji graczy zostaną oddani dowódcy danej grupy, styl 2D i zestaw elementów związanych z daną frakcją.

Źródło: Wargaming - informacja prasowa

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper