Pudełkowe wydania gier na PS5 i PS4 w promocji. Sprawdźcie oferty w ramach PlayStation Days of Play 2022

Promocje gier
2981V
The Last of Us 2
Iza Łęcka | 25.05, 10:30

Polskie sklepy coraz prężniej ruszyły z wyprzedażami w ramach tegorocznego PlayStation Days of Play. Sprawdźmy, jakie gry w fizycznych wydaniach zostały przecenione – kwoty startują od 39 złotych, a zestawienie zawiera wiele propozycji PlayStation Studios oraz zewnętrznych partnerów.

PlayStation Days of Play stało się już pewnego rodzaju tradycją, która jest kultywowana przez japońskiego producenta – a sieci sklepów z elektroniką ochoczo do niej dołączają. W ramach akcji możemy już nabyć kontrolery DualSense w różnych kolorach oraz szereg cyfrowych produkcji, które znalazły się w rozbudowanym zestawieniu udostępnionym na PlayStation Store. Wiemy jednak, że inny sprzedawcy mają kolejne propozycje.

Jeżeli czekaliście na szereg wyprzedaży w polskich sieciach, powoli możecie się szykować na zakupy – ceny tytułów na PlayStation 4 i PlayStation 5 (za sprawą wstecznej kompatybilności) startują od 39 złotych, a za tę kwotę można nabyć między innymi wersje PlayStation Hits Ratchet & Clank oraz The Last of Us Remastered. Wśród nowszych pozycji uwzględniono drugą przygodę Ellie wycenioną na 75,00 złotych (Media Expert), Sackboy: Wielka Przygoda za 159 złotych (RTV Euro AGD), Marvel’s Spider-Man za 79,00 złotych (RTV Euro AGD) czy Ghost of Tsushima kosztujące 115,00 złotych (Media Expert).

Gracze, którzy należą do grona preferującego fizyczne wydania, mogą znaleźć kilka interesujących tytułów – część z nich jednak wielokrotnie znalazło się w podobnych promocjach. Przypomnijmy, że PlayStation Days of Play 2022 obowiązuje od 25 maja do 8 czerwca.

Gry w promocji w RTV Euro AGD: 

Gry w promocji w Media Expert: 

Gry w promocji w Media Markt: 

Źródło: Łowcy Gier

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper