DualSense do PS5 w promocji. Kontrolery w znakomitej cenie z okazji PlayStation Days of Play 2022

Promocje gier
2603V
DualSense PS5
Iza Łęcka | 25.05, 08:22

Pierwsze sklepy uruchomiły promocję z okazji inicjatywy PlayStation Days of Play 2022. Na dobry początek możemy kupić najnowsze pady w dogodniejszych kwotach, co może zostać entuzjastycznie przyjęte przez graczy, którzy planują rozbudować zestaw kontrolerów do PlayStation 5 i PC.

Sony na początku aktualnej generacji zaoferowało zestaw akcesoriów, wśród których pojawił się DualSense. Producent zrezygnował z DualShocków, natomiast znacząco usprawnił możliwości pada – między innymi dzięki adaptacyjnym triggerom i różnego rodzaju wibracjom sprzęt do PS5 zapewnia next-genowe wrażenia i pozwala poczuć rozgrywkę. Urządzenie od premiery zostało wycenione na całkiem sporą sumkę (ponad 300 zł), jednakże najnowsza promocja pozwala kupić dodatek znacznie taniej.

W sieciach takich sklepów jak NeoNet, RTV Euro AGD czy Media Markt można nabyć kontroler z obniżką sięgającą nawet kilkudziesięciu złotych. Udostępniono modele w kilku wersjach kolorystycznych.

DualSense kupicie za 249-279 zł:

Na obecnej generacji japoński producent skupił się na znacznym rozbudowaniu wersji kolorystycznych pada - po klasycznych, białych edycjach przyszedł czas na wydanie w kolorze czarnym i czerwonym. Pod koniec 2021 roku kolekcja inspirowana galaktyką została powiększona o kolejne propozycje: Nova Pink, Starlight Blue i Galactic Purple. Niedawno pad Sony otrzymał aktualizację, dzięki której korzystanie z urządzenia na PC zostało ulepszone.

Źródło: Kolekcjonerki

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper