The Lord of the Rings: Gollum ma datę premiery. Już wkrótce wyruszycie na poszukiwanie pierścienia

News
1167V
The Lord of the Rings: Gollum na The Game Awards 2021. Zwiastun pokazuje wielką historię
Wojciech Gruszczyk | 24.05, 16:00

Daedalic Entertainment i Nacon właśnie potwierdziły wiadomość, która ucieszy fanów Władcy Pierścieni. Już na samym początku września zadebiutuje The Lord of the Rings: Gollum i produkcja od premiery będzie dostępna na pięciu platformach.

Po kilku latach od pierwotnej zapowiedzi, właśnie poznaliśmy ostateczną datę premiery The Lord of the Rings: Gollum. Tytuł zostanie udostępniony zainteresowanym 1 września 2022 roku i w tym dniu z produkcją zapoznają się gracze na konsolach (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One) oraz entuzjaści rozgrywki na PC. Wydawca ujawnił również, że powstaje wersja gry na Nintendo Switcha, która ma trafić na rynek jeszcze w tym roku.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy, którzy nie mają większych planów na najbliższe miesiące, a chętnie zapoznają się z przygodą z uniwersum Władcy Pierścienia.

Warto tutaj przypomnieć, że 2 września odbędzie się debiut „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”, więc w tym wypadku gracze będą mieć miesiąc, by dokładnie zapoznać się z historią Golluma, by następnie poznać przygodę stworzoną przez Amazon.

Nasza redakcja miała okazję zapoznać się z początkiem The Lord of the Rings: Gollum – TUTAJ poznacie nasze wrażenia na temat rozgrywki, przygotowanych systemów czy też oprawy.

Źródło: Wydawca

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper