PlayStation Showcase dopiero za kilka miesięcy? Sony ma przywrócić na imprezie 2 znane IP

Plotka
1109V
PlayStation Showcase będzie wyjątkowym show? David Jaffe: „Ludzie zwariują z wrażenia”
Wojciech Gruszczyk | 24.05, 14:30

Sony prawdopodobnie ominie czerwcowe imprezy i dopiero za kilka miesięcy zaprosi graczy na duży PlayStation Showcase. Korporacja nie musi się śpieszyć i na wydarzeniu może wspomnieć o dwóch dużych, powracających IP.

Microsoft już pod koniec kwietnia zapowiedział Xbox & Bethesda Games Showcase, podczas którego poznamy plany amerykańskiej korporacji na 2022 rok. Trudno jednak porównywać Amerykanów do Sony, ponieważ aktualnie to Japończycy wrzucili na rynek kilka dużych produkcji i na końcówkę roku mają zaplanowane przynajmniej dwie duże premiery.

Sony nie musi się śpieszyć i korporacja podobno nie zamierza organizować dużego PlayStation Showcase w czerwcu lub nawet w lipcu. Według najnowszych plotek – impreza odbędzie się dopiero we wrześniu.

Wiadomość ujawnił AccountNgt, czyli informator, który jako pierwszy zaprezentował materiały ze Star Wars Eclipse oraz przewidział opóźnienie premiery Forspoken. Jego zdaniem Sony aż do września nie planuje żadnej dużej imprezy.

„btw, to samo źródło powiedziało mi kilka tygodni temu, że do września nie zaplanowano żadnej wielkiej prezentacji, co zbiega się z ogłoszeniem we wrześniu”.

AccountNgt odpowiedział na wiadomość, według której Sly ma powrócić i zostać zapowiedziany w 2022 roku. Insider zgadza się z tą informacją i wspomniał nawet, że na nadciągającej imprezie powinniśmy także spojrzeć na nową część serii inFamous. Trudno jednak powiedzieć, kto będzie odpowiedzialny za obie marki, ponieważ Sucker Punch Productions powinno pracować nad kontynuacją Ghost of Tsushimy.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper