Xbox & Bethesda Games Showcase zapowiedziany! Xbox rozpoczyna ofensywę?

Gry
3062V
Xbox & Bethesda Games Showcase 2022
Wojciech Gruszczyk | 28.04.2022, 15:02

Microsoft właśnie zaprosił graczy na pierwszą i zarazem dużą konferencję, podczas której zobaczymy szereg gier zmierzających w przyszłości na Xboksy Series X|S, Xboksa One oraz komputery osobiste. Będzie to ważne show dla całej korporacji biorąc pod uwagę spokojny początek 2022 roku.

Microsoft właśnie zapowiedział drugą odsłonę Xbox & Bethesda Games Showcase – wydarzenie odbędzie się 12 czerwca. Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ możemy mieć pewność, kiedy dokładnie amerykańska korporacja odsłoni swoje gry i przedstawi plany na kolejne miesiące.

„Z radością informujemy, że w niedzielę 12 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się transmisja Xbox & Bethesda Games Showcase. W programie znajdą się niesamowite tytuły od Xbox Game Studios, Bethesdy i naszych partnerów z całego świata”.

Korporacja podkreśla, że zobaczymy gry od Xbox Game Studios, Bethesdy oraz partnerów zewnętrznych – firma chce pokazać „różnorodny lineup produkcji, które wkrótce pojawią się na Xboksach”, ale Microsoft nie zapomina o „nadchodzących premierach Game Passa”.

Wydarzenie będzie dostępne w ponad 30 językach, więc możemy liczyć na pełną polską lokalizację. Xbox Polska i Bethesda Polska zapraszają na show:

Rezerwujcie datę!

Oglądajcie Xbox & Bethesda Games Showcase 12 czerwca: https://xbx.lv/3EWYvfh | #XboxBethesda

Będzie grane! Już 12. czerwca zapraszamy na Xbox & Bethesda Games Showcase.

Zapamiętajcie datę! #XboxBethesda

W zeszłym roku odbył się pierwszy Xbox & Bethesda Games Showcase, podczas którego nasza redakcja opublikowała 33 wiadomości – pełne zestawienie ze Starfieldem, STALKER-em 2, Atomic Heart, Forzą Horizon 5 i innymi tytułami znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Xbox

Komentarze (281)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper