Elvis imponuje rozmachem. Zwiastun robi apetyt na mocny film od reżysera Wielkiego Gatsby’ego

Filmy i seriale
637V
Elvis
Bartosz Dawidowski | 24.05, 13:18

Już w czerwcu do kin wjedzie film „Elvis”, opowiadający o życiu słynnego artysty, który zrobił światową karierę. Właśnie otrzymaliśmy kolejny, długi zwiastun tego obrazu.

Życie Elvisa Presleya stało się kanwą dla nowego filmu reżysera Baza Luhrmanna, który wcześniej stworzył znakomite „Moulin Rouge”, „Wielkiego Gatsby’ego”. Przy tak mocnym dorobku, możemy spodziewać się kolejnego świetnego dzieła. W filmie na pewno wrażenie robi obsada. Obok Toma Hanksa w „Elvisie” zobaczymy Austina Butlera (w tytułowej roli), który zaliczył już udane występy m.in. w „Boskiej przygodzie Sharpay” i „Pamiętnikach Carrie” oraz Dacre’a Montgomery’ego i Olivię DeJonge.

Sam Baz Luhrmann zapewnia, że podszedł do tematu amerykańskiej legendy rocka z ogromną dbałością o szczegóły i realia historyczne. Film skupia się przede wszystkim na złożonej, trwającej 20 lat relacji Presleya z Thomasem Parkerem (w tej roli Tom Hanks), menadżerem artysty, która zapoczątkowała jego niesamowitą karierę. „Elvis” pojawi się w polskich kinach 24 czerwca 2022 r.

Zachęcam też do obejrzenia pierwszego, również trwającego ponad 3 minuty, trailera "Elvisa".

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Wov4LTVesNU

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper