Trofea do gier z PS1 już w bazie danych PlayStation. Klasyki otrzymują platyny

News
1840V
Trofea mogą uzależniać, ale to dobry sposób na przedłużenie zabawy z ulubionymi grami
Wojciech Gruszczyk | 23.05, 18:49

Już wkrótce łowcy pucharków rozpoczną walkę z kolejnymi wyzwaniami. Gry PlayStation Classics są właśnie dodawane do bazy danych trofeów, przez co gracze mogą szykować się na zdobywanie platyn w między innymi Wild Arms czy też Syphon Filter.

Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy, że powracające klasyki zmierzające na PlayStation 5 i PlayStation 4 mogą otrzymywać pucharki. Wiadomość ujawniło Sony Bend, które zapowiedziało dodanie platyny do Syphon Filtera.

Trofea są właśnie dodawane do bazy danych PlayStation, przez co są wyłapywane przez strony zbierające szczegóły dotyczące dzbanków i dzięki temu możemy potwierdzić, że pięć gier na pewno otrzymało platyny:

  • Wild Arms
  • I.Q.: Intelligent Qube
  • Hot Shots Golf
  • Ape Escape
  • Syphon Filter

Dla przykładu Syphon Filter ma zaledwie 16 pucharków (w tym platynę), a fani Wild Arms zgarną 38 dzbanków, by zdobyć upragniony kruszec. Musimy oczywiście pamiętać, że nie wszystkie klasyki otrzymają trofea.

Sony może jednak zachęcić do PlayStation Plus Premium łowców, którzy pewnie będą chętnie zapoznawać się z następnymi tytułami z listy – w końcu w cenie abonamentu mogą stale otrzymywać nowe-stare lub powracające gry do ogrania i splatynowania.

Źródło: Wario64

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper