PS Plus zapewni trofea w klasykach ze starszych konsol PlayStation. Sony Bend potwierdza znakomitą wiadomość

News
2195V
PS Plus Premium i Extra z oficjalną listą gier
Iza Łęcka | 20.05, 07:00

Entuzjaści kolekcjonowania pucharków mogą powoli rozgrzewać pady na kilka klasycznych przygód. Sony Bend zapowiedziało, że ich znany z poprzednich generacji tytuł powróci z opcją trofeów. Na dobry początek możemy szykować się do zdobywania dzbanków w Syphon Filter.

Nowy PS Plus zaoferuje graczom możliwość ogrywania klasyków z pierwszego PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3 i PlayStation Portable. Sony wprowadziło możliwość zdobywania trofeów dopiero na PS3, jednakże najprawdopodobniej wykorzystanie jednego z patentów pozwoli deweloperom na umieszczanie systemu pucharków także w propozycjach mających już swoje lata.

Sony Bend, autorzy serii Syphon Filter i Days Gone, przekazali za pomocą mediów społecznościowych obiecującą wiadomość. Studio odpowiedziało na prośby części graczy i ujawniło, że pierwsza przygoda Gabe'a Logana otrzyma stosowne wsparcie.

Japoński producent już wcześniej informował, że zamierza odświeżać klasyki, które będą działać w wyższej rozdzielczości, otrzymają poprawioną płynność i zostaną wyposażone w specjalne menu – dzięki wprowadzonym usprawnieniom zapiszemy i wczytamy rozgrywkę w każdej chwili.

Dodatkowo zapowiada się, że klasyki z PlayStation będą mogły otrzymać pucharki:

„Wiadomość z Bend Studio:

Agencja wywiadu donosi, że Syphon Filter będzie zawierał trofea, gdy pojawi się w ramach zupełnie nowego PlayStation Plus”.

„I tak, możesz też zdobyć Platynę”.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (131)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper