Gry PlayStation Classics z oficjalnymi cenami. Sony zadbało o nowe funkcje produkcji

News
5096V
PS Plus Premium i Extra z oficjalną listą gier
Iza Łęcka | 23.05, 08:20

PS Plus Premium zapewni użytkownikom dostęp do klasyków PlayStation, jednakże dostęp do produkcji nie będzie wyłącznie związany z wykupieniem najdroższej wersji abonamentu. PlayStation Classics kupimy w cyfrowym sklepie Sony – poznaliśmy ceny z Azji.

Od tego tygodnia pierwsi gracze otrzymają możliwość sprawdzenia możliwości rozbudowanych pakietów PlayStation Plus. W pierwszej kolejności usługa wystartuje w Azji (z wyłączeniem Japonii), natomiast po kilku tygodniach przyjdzie czas na kolejnych klientów, także tych z Polski.

Na dobry początek za sprawą graczy z Malezji udało się potwierdzić następne cztery tytuły PlayStation Classics, które nie zostały ujęte na rozbudowanym, oficjalnym zestawieniu. Do dyspozycji społeczności zostaną oddane: Oddworld Abe's Oddysee, Worm's World Party, Worms Armageddon lub Ridge Racer 2.

Produkcje PlayStation Classics zostały wycenione w Malezji na od 20 do 40 ringgitów, co może sugerować, że klasyki Sony będą w Polsce kosztować około 20-40 zł. Musimy jeszcze zaczekać na ostateczne potwierdzenie ceny z zachodnich rynków, lecz różnice nie powinny być zbyt znaczące.

Co więcej, opis Ridge Racer 2 przedstawia, czego powinniśmy oczekiwać po powracających grach – przedsiębiorstwo wprowadziło między innymi funkcję szybkiego zapisu, natomiast podczas rozgrywki możliwe będzie wykorzystanie filtrów.

„Zagraj w grę "Ridge Racer 2", wydaną pierwotnie na konsolę PSP™ (PlayStation®Portable), wzbogaconą o funkcję renderowania, przewijania, szybkiego zapisywania i niestandardowych filtrów wideo”.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się o trofeach, jakie najprawdopodobniej trafią do starszych tytułów. Społeczność PlayStation na pewno będzie mogła zdobyć pucharki w Syphon Filter.

Źródło: Novicegamerguides

Komentarze (183)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper