Kangurek Kao doczeka się kolekcjonerskiego wydania! Zapowiedziano edycję "Kaollector" dla największych fanów

News
970V
Kangurek Kao 2022
Kajetan Węsierski | 22.05, 08:30

W ostatnim czasie pojawia się sporo newsów w kontekście gry Kao the Kangaroo (2022). I oczywiście nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, albowiem premiera bliża się wielkimi krokami. Oznacza to, że machina marketingowa musi pracować na największych obrotach, a załoga z Tate Multipedia dostarcza nam coraz to ciekawszych zwiastunów ze świata kultowego kangurka (sprawdźcie choćby ten, o którym pisaliśmy wczoraj).

Sama premiera jest wielkim wydarzeniem dla największych fanów trylogii sprzed blisko dwóch dekad, a bez wątpienia takie osoby ucieszy także fakt, iż oficjalnie zapowiedziano edycję "Kaollector". Jak można domyślić się po samej nazwie, mowa tu o wydaniu kolekcjonerskim, które kierowane jest do największych miłośników marki. Powstanie ono we współpracy twórców gry z firmą Just For Games.

Co ważne, wydanie dostępne będzie w czwartym kwartale 2022 roku i ma zawierać pierwszą w historii kolekcjonerską figurkę Kangurka Kao! Prócz niej pojawi się także mała kauczukowa piłeczka, 52-stronnictowy art book przedstawiający historię marki oraz certyfikat autentyczności. Cena niestety jest wciąż nieznana, a na ten moment wiemy jednie, iż zamówienia przedpremierowe mają ruszyć już niedługo. Spieszcie się jednak, albowiem sam nakład ograniczony będzie do 5000 sztuk! Więcej informacji znajdziecie na stronie producentów - w tym miejscu.

Kao wkrótce powróci! 

Aby to uczcić, z radością ogłaszamy wydanie „Kaollector” dla wszystkich fanów Kao! 

Limitowany nakład ogranicza się do 5000 sztuk na całym świecie, nie przegapcie tego.

Źródło: Twitter - Just For Games

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper