Xbox Game Pass z 2 nowymi grami. Microsoft zaprasza na „przytłaczająco pozytywnie” odebraną przygodę

News
3495V
PLUSY I MINUSY XBOX GAME PASS
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 10:04

Xbox Game Pass może zachęcić graczy do zapoznania się z mniej znanymi tytułami. Jedną z takich gier jest Vampire Survivors, który choć zbiera mnóstwo pochwał od graczy, to jednak tytuł wciąż nie podbił rynku. 

Na początku tygodnia Microsoft przedstawił gry zmierzające do Xbox Game Pass w drugiej połowie miesiąca. Na liście znalazły się między innymi Jurassic World Evolution 2, Sniper Elite 5 oraz Pac-Man Museum+. Usługa amerykańskiej korporacji jest dobrą okazją do wybrania mniej znanych tytułów, które zostały docenione przez wielu graczy.

Od dzisiaj w Xbox Game Pass możecie zapoznać się z następującymi pozycjami:

Farming Simulator to marka znana na całym świecie, jednak Vampire Survivors jest dostępne od grudnia zeszłego roku w programie Wczesnego Dostępu na Steam i tytuł aktualnie może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” recenzjami na Steam (98% z 92717 opinii). 

Tytuł kosztuje dokładnie 10,99 zł, jednak wielu graczy docenia bardzo prosty i wciągający gameplay. Vampire Survivors dzięki Xbox Game Pass może dotrzeć do wielu nowych osób, które wcześniej nie zainteresowałyby się niezależną pozycją. 

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun Vampire Survivors, który w szybki sposób pokazuje założenia – jest to dynamiczna gra akcji z elementami rogala oraz RPG-a.

Źródło: Xbox

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper