Hogwarts Legacy to kolejna gra w nowym standardzie cenowym. Nie powinniśmy oczekiwać bezpłatnej aktualizacji

Gry
4114V
Hogwarts Legacy
Wojciech Gruszczyk | 21.03.2022, 18:37

Systematycznie pojawiają się ekscytujące i pozytywne informacje dotyczące Hogwarts Legacy, ale bardzo możliwe, że produkcję zmierzającą na konsole dwóch generacji oraz komputery osobiste kupimy w wyższej cenie i wydawca nie zapewni bezpłatnej aktualizacji.

Prezentacja Hogwarts Legacy wywołała sporo pozytywnych reakcji, ponieważ gra może spełnić oczekiwania wielu fanów IP. To właśnie z tego powodu gracze szukają najdrobniejszych szczegółów i wyczekują na kolejne komunikaty dotyczące produkcji.

Jak się jednak okazuje, Hogwarts Legacy trafiło do pierwszych sklepów, które prawdopodobnie przedstawiają założenia Warner Bros. – produkcja ma być dostępna na PS5 i XSX|S za 70 dolarów/funtów i wydawca najwidoczniej nie zakłada żadnej opcji aktualizacji.

Hogwarts Legacy w Stanach Zjednoczonych został wyceniony na 69,99 dolarów (PS5, XSX|S) i 59,99 dolarów (PS4, XOne, Switch), a w Wielkiej Brytanii sytuacja wygląda podobnie, ale oczywiście klienci zapłacą w funtach.

Aktualnie Hogwarts Legacy nie jest dostępny w przedsprzedaży w cyfrowych sklepach Microsoftu oraz Sony, więc musimy zaczekać na ostateczne informacje, ale na pudełkach, które zostały udostępnione przez między innymi GameStop nie pojawia się wzmianka o „Smart Delivery”.

Sytuacja może być identyczna, jak w przypadku WWE 2K22, które również nie wspiera Smart Delivery i w sklepie pojawiły się dwie osobne wersje. LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów, które również wydaje Warner Bros., posiada na pudełku oznaczenie funkcji Microsoftu i firma wspomina o wsparciu dwóch platform.

Hogwarts Legacy pudełko

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: VGC

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper