PS5 w dużej promocji! Konsola za 2579 zł [Aktualizacja #1]

Promocje gier
8112V
PlayStation 5 dostępność
Wojciech Gruszczyk | 18.05, 17:11

PS5 możemy dzisiaj nabyć za zaledwie 2579 zł. Jest to naprawdę dobra oferta, obok której trudno będzie przejść obojętnie wielu graczom. W tej cenie zainteresowani zgarną jeszcze dwie świetne produkcje oferujące trzy historie.

Nadejdą lepsze czasy na kupowanie PlayStation 5? Wczoraj pojawiła się interesująca oferta, która mogła skłonić wielu graczy do sięgnięcia po PS5, ale dzisiejsza promocja znacząco przewyższa tę propozycję. Dzisiaj możemy kupić konsolę Sony z napędem za 2579 zł! Gracze w tej sytuacji skorzystają z rabatu na poziomie 570 zł (3149 zł cena początkowa).

RTV Euro AGD początkowo przyjmowało zamówienia na sprzęt wyłącznie przez telefon, ale teraz każdy zainteresowany może kupić PlayStation 5 przez poniższy odnośnik: 

Warto tutaj przypomnieć, że PS5 debiutowało w cenie 2299 zł, jednak już w połowie zeszłego roku pojawiły się informacje, według których cena podstawowa została zwiększona o 100 zł (2399 zł). Gracze i tak nie mogli tego doświadczyć, ponieważ od wielu miesięcy sprzęt jest dostępny wyłącznie w zestawach, które posiadają podbitą cenę.

[Aktualizacja #1]

Konsola jest dostępna w innym sklepie:

Źródło: Kolekcjonerki

Komentarze (222)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper