PS5 w nowych kolorach. Sony zaprasza do zakupów oficjalnych paneli

News
3262V
PS5 w różnych kolorach
Wojciech Gruszczyk | 17.05, 17:44

Japoński PlayStation potwierdził właśnie pozytywną wiadomość dla graczy, którzy zamierzają odświeżyć swoje PlayStation 5. Już wkrótce na wybranych rynkach pojawią się nowe panele PS5 w trzech kolejnych kolorach.

Sony w grudniu 2021 roku ujawniło oficjalne panele i choć od początku firma przedstawiła pięć kolorów (Midnight Black, Cosmic Red, Nova Pink, Starlight Blue i Galactic Purple), to gracze mogli na początek zamawiać urządzenia w dwóch barwach: czarnej i czerwonej.

Producent jednocześnie zapowiedział, że kolejne wersje trafią do sprzedaży w „pierwszej połowie 2022 roku” i właśnie otrzymaliśmy szczegóły. 17 czerwca pierwsi zainteresowani będą mogli kupić plastikowe części dla PlayStation 5 w trzech kolorach: różowy, niebieski i fioletowy.

Niestety, producent wciąż wspomina wyłącznie o wybranych rynkach i aktualnie zamówienia przedpremierowe można dokonywać jedynie przez PlayStation Direct. Sklep Sony wystartował w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Belgii, Holandii oraz w Luksemburgu.

Trudno powiedzieć, czy możemy liczyć, że panele trafią także do Polski, ale zawsze istnieje opcja zamówienia części do PlayStation 5 z przykładowo Niemiec.

Tak prezentują się panele PlayStation 5:

PlayStation 5 w fioletowym kolorze

PlayStation 5 w niebieskim kolorze

PlayStation 5 w różowym kolorze

Źródło: PlayStation

Komentarze (84)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper