505 Games Showcase. Oglądajcie z nami pokaz znanego wydawcy

Gry
897V
505 Games Showcase
Wojciech Gruszczyk | 17.05.2022, 13:55

Firma odpowiedzialna za doprowadzenie na rynek takich produkcji jak Control, Assetto Corsa, Ghostrunner, Terraria, Brothers: A Tale of Two Sons, Death Stranding's Director's Cut (PC) zaprasza graczy na swoje pierwsze wydarzenie. Siadajcie wygodnie i oglądajcie 505 Games Showcase.

505 Games wrzuca na rynek gry od 15 lat, ale dotychczas wydawca pokazywał swoje produkcje na imprezie partnerów. Pierwszy raz możemy uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez wydawcę i show rozpocznie się o godzinie 15:00.

Dalsza część tekstu pod wideo

Korporacja nie publikowała żadnych teaserów dotyczących przygotowanych produkcji, ale raczej w tym wypadku nie powinniście oczekiwać wielkich hitów z segmentu AAA. 505 Games stale pracuje z ciekawymi deweloperami, jednak możemy podejrzewać, że podczas własnej konferencji firma skupi się na mniejszych projektach, które dopiero za sprawą show otrzymają odpowiedni rozgłos. Będzie to jednak ciekawy moment na sprawdzenie kilku projektów.

505 Games Showcase to pierwsza z wielu imprez planowanych na maj i czerwiec. W trakcie prezentacji zobaczymy szereg gier, które w następnych miesiącach trafią na rynek.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper