The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition zmierza na Nintendo Switch! Gra oceniona przez tajwański GRB

News
961V
The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition
Kajetan Węsierski | 14.05, 15:30

Niewiele jest dzieł w branży gier wideo, które były wydawane więcej razy niż The Elder Scrolls V: Skyrim. Zwykłe wersje, remastery, odświeżenia, zestawy z dodatkami, odsłona na VR, zestawy jubileuszowe i tak dalej. Czasem trudno się w tym połapać i śmiem twierdzić, że gdybym sam miał wylistować wszystkie edycji piątej części kultowej serii od Bethesdy prawdopodobnie o czymś bym w tym wszystkim zapomniał.

Wiele wskazuje teraz na to, że przed nami kolejna - tym razem mowa o porcie wydanego z okazji 10-lecia serii The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition! Początkowo odpicowana wersja gry pojawiła się na PC oraz poprzednią i bieżącą generację, a już niedługo prawdopodobnie zadebiutuje także w wydaniu na Nintendo Switch! Tak przynajmniej pozwala sądzić niedawny wpis na tajwańskim Game Rating Board (ich odpowiedniku PEGI). 

Oficjalna strona gry wciąż nie wskazuje, aby przenośna (tudzież hybrydowa) konsola od Nintendo miała swoją wersję, więc na oficjalne potwierdzenie wciąż musimy czekać. A dobra okazja na ogłoszenie pojawi się przecież niedługo, albowiem możemy już odliczać dni do wielkiego wydarzenia, jakim ma być hucznie zapowiadane Xbox & Bethesda Showcase. Dajcie znać, czy zainteresujecie się jubileuszowym wydaniem Skyrima na Switcha. Kolejny powrót do znanego świata?

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Switch

Źródło: Twisted Voxel

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych