Mario Strikers: Battle League na nowym zwiastunie. Nintendo prezentuje rozgrywkę z nadchodzącej gry

News
891V
Mario Strikers Battle League
Kajetan Węsierski | 14.05, 11:30

Czekacie na Mario Strikers: Battle League Football? Jeśli lubicie produkcje z kultowym hydraulikiem, albo po prostu macie słabość do gier sportowych, na pewno powinniście zainteresować się tym tytułem.Od momentu zapowiedzi Nintendo nie szczędzi nam informacji i cały czas zasypuje nowymi materiałami z rozgrywki, krótkimi zwiastunami i prezentacjami postaci, którymi przyjdzie nam strzelać bramki.

Jakiś czas temu pojawił się natomiast zwiastun gry, który spotkał się z ciepłym przyjęciem, ale nie obyło się bez narzekań. Powód był prosty - całość pojawiła się wyłącznie w języku japońskim. I o ile nie przeszkadza to w żadnym stopniu z obserwowania rozgrywki, o tyle śledzenie różnych opcji, dialogów (bo te również się pojawiają), czy po prostu lepsze zrozumienie sytuacji na ekranie są mocno utrudnione.

Na szczęście Nintendo nie zamierza dawać nam powodów do złości i w Internecie wylądował zwiastun również w języku angielskim. Pozwala on znacznie lepiej ogarnąć dynamiczne wydarzenia z gry i to, z jakimi możliwościami rozwoju konkretnych bohaterów mamy do czynienia. Jeśli jesteście zainteresowani, zdecydowanie powinniście rzucić okiem - u mnie rozwiał sporo nieścisłości.

Źródło: Twinfinite

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych