Xbox Series S dla fanów Top Gun. Powstała specjalna konsola

News
859V
TOp Gun Xbox Series S
Wojciech Gruszczyk | 13.05, 18:35

Najwięksi sympatycy „Top Guna” mogą wyczekiwać na nadciągający film oraz rozszerzenia do gier, a w międzyczasie zainteresowani powinni wziąć udział w konkursie. Na największego szczęśliwca czeka odświeżony Xbox Series S.

27 maja zadebiutuje „Top Gun: Maverick” i pierwsze recenzje produkcji są bardzo pozytywne. Nie brakuje głosów, według których będzie to jeden z najmocniejszych filmów 2022 roku – pozycja ma zawalczyć o kilka dużych nagród.

Paramount wykorzystuje okazje i zaprasza graczy do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy podać dalej wiadomość na Twitterze, by mieć szansę wygrania odświeżonej konsoli Xbox Series S, specjalnych kontrolerów oraz biletów do kin. Wytwórnia opracowała nawet różne wersje padów – szczególnie interesująco wygląda ten przygotowany do konsoli.

„Świętuj #TopGunDay tweetując lub retweetując #TopGunDaySweepstakes teraz i śledząc @TopGunMovie, by mieć szansę na wygranie własnej broni #TopGun: Maverick @Xbox Series S, kontrolera i biletu na przedpremierowy pokaz filmu, zanim trafi on do kin 27 maja!”

Premiera „Top Gun: Maverick” będzie dużym świętem, ponieważ na ekranach kin pojawi się oczekiwana historia, a gracze będą mogli zapoznać się z dwoma dodatkami – jeden trafi do Microsoft Flight Simulator, a kolejny do Ace Combat 7: Skies Unknown.

Entuzjaści latania pod koniec miesiąca nie będą się nudzić, a warto pamiętać, że Bandai Namco chce rozwijać swoją serię, więc w następnych miesiącach możemy liczyć na zapowiedź następnego Ace Combat.

Źródło: purexbox

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych