Teksańska masakra piłą mechaniczną zachwyci oprawą? Twórcy porównują grę do rzeczywistości

News
1755V
Teksańska masakra
Wojciech Gruszczyk | 13.05, 17:22

Właśnie pojawił się nowy materiał z Teksańska masakra piłą mechaniczną, czyli najnowszej produkcji Gun Interactive i Sumo Digital. Twórcy postanowili porównać grę do rzeczywistości, a dokładnie do filmu z 1974 roku, który zapoczątkował wielką serię.

We wrześniu ubiegłego roku wspominałem na portalu o nowej produkcji zespołu, który pomagał przy Friday the 13th: The Game. Gra została zaprezentowana na jednym zwiastunie, który jednak nie przedstawił żadnych fragmentów rozgrywki.

Studio postanowiło dzisiaj opublikować nowy materiał z produkcji, który porównuje The Texas Chain Saw Massacre do filmu z 1974 roku. Deweloperzy postanowili pokazać, jak wiernie odtworzyli rzeczywiste lokacje:

„Dołożyliśmy wszelkich starań, aby to, co widzą nasi gracze, było jak najwierniejszym odwzorowaniem tego, co Tobe Hooper i Kim Henkel pokazali widzom na dużym ekranie, a następnie rozbudowaliśmy świat w sposób, który szanuje i opiera się na tym, co już istnieje”.

Studio jednocześnie potwierdziło, że w pozycji na podstawie „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” będziemy mogli wcielić się w rodzinę Slaughterów lub ich ofiary:

„Dajemy naszym graczom możliwość wcielenia się w jednego z członków rodziny Slaughterów lub ich ofiary i sprawdzenia, jak poradziliby sobie w przerażających sytuacjach, które są tak samo fascynujące i wciągające, jak to, co spotkało Sally i jej przyjaciół w oryginalnym filmie”.

Materiał z The Texas Chain Saw Massacre pojawia się w bardzo szczególnym dniu, ponieważ Gun Interactive i Sumo Digital opracowują asymetryczny horror i akurat dzisiaj debiutuje Evil Dead: The Game, który pod względem gatunku jest bezpośrednią konkurencją do gry na licencji „ Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych