Skull & Bones otrzymał rating w Korei. Gra Ubisoftu w końcu zadebiutuje

News
616V
Skull & Bones
Wojciech Gruszczyk | 13.05, 16:53

Po blisko pięciu latach od premiery i wielkich problemach, Skull & Bones w końcu trafi na rynek. Gra została ujęta w najnowszym harmonogramie premier, a teraz otrzymała pierwszy rating, co oznacza, że główne prace nad produkcją zostały już zakończone.

W czerwcu 2017 roku zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Skull & Bones, ale od tego czasu produkcja przeszła kilka dużych zmian. Trudno powiedzieć, jak aktualnie prezentuje się stworzona koncepcja, jednak najwidoczniej już wkrótce zobaczymy tytuł, który może w ciekawy sposób rozbudować harmonogram premier francuskiej korporacji.

Skull & Bones otrzymało już ocenę od koreańskiego odpowiednika PEGI, co sugeruje, że wszystkie najważniejsze prace został zakończone, a teraz deweloperzy mogą finalizować projekt przez przygotowanie ostatecznej aktualizacji.

Według opublikowanych informacji, Skull & Bones ma zadebiutować do 31 marca 2023 roku, jednak korporacja ma kilka dużych produkcji, które zmierzają na rynek, więc bardzo możliwe, że o grze usłyszymy szybciej niż moglibyśmy się spodziewać.

Według ostatnich przecieków, Skull & Bones aktualnie skupia się na sieciowej rozgrywce – ostatnio mogliśmy sprawdzić materiał z gry, ale Ubisoft zareagował na przeciek i po pewnym czasie usunął materiał.

Źródło: VGC

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych