Star Wars Jedi: Survivor zadebiutuje na samym początku przyszłego roku? Jeff Grubb wspomina o dacie premiery

Plotka
881V
Star Wars Jedi: Fallen Order 2
Wojciech Gruszczyk | 13.05, 14:32

Electronic Arts może szykować genialną ofensywę na początek 2023 roku. Jeff Grubb ponownie wypowiedział się o Star Wars Jedi: Survivor i jego zdaniem kontynuacja Star Wars Jedi: Upadły zakon ma trafić na rynek w mniej niż 12 miesięcy.

Jeff Grubb od kilku tygodni przedstawia kolejne informacje dotyczące kontynuacji Star Wars Jedi: Upadły zakon. Jego zdaniem gra zostanie ujawniona pod koniec miesiąca i tytuł zmierza już wyłącznie na konsole aktualnej generacji oraz komputery osobiste. Wczoraj dziennikarz zdradził nazwę, a następnie wspomniał o dacie premiery.

Electronic Arts potwierdziło, że 27 stycznia odbędzie się premiera Dead Space Remake, a według przecieków Star Wars Jedi: Survivor ma trafić na rynek już w lutym lub marcu. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to Electronic Arts szykuje się na genialny początek 2023 roku.

„Jedi Survivor to luty lub marzec”.

Już wcześniej korporacja wspomniała, że posiada jeszcze kilka dużych premier na aktualny rok finansowy i trzy duże tytuły zostaną dopiero zapowiedziane. Firma powinna wkrótce pokazać Fifę 23, Need for Speeda oraz Star Wars Jedi: Survivor.

Star Wars Jedi: Upadły zakon okazało się wielkim sukcesem, a marka Dead Space ma wielu fanów, więc bardzo możliwe, że EA zakończy aktualny rok finansowy z naprawdę dobrym wynikiem.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych