Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 na Star Wars Celebration? Disney zaprasza na „obowiązkowy pokaz”

Plotka
2274V
Star Wars Jedi: Upadły zakon – recenzja gry. Respawn poczuło otaczającą ich Moc
Wojciech Gruszczyk | 06.04, 19:12

W maju ma podobno odbyć się prezentacja Star Wars Jedi: Upadły zakon 2, a właśnie Disney zaprosił wszystkich fanów Gwiezdnych wojen na Star Wars Celebration. Na imprezie mają pojawić się ważne ogłoszenia dotyczące wielkiego IP.

O Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 informujemy naszą społeczność od pewnego czasu, ponieważ Jeff Grubb wspomniał o tytule. Zdaniem dziennikarza – gra ma zostać ujawniona w maju i ostatnio Grubb wspomniał o Star Wars Celebration.

Możemy przypuszczać, że Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 faktycznie zostanie pokazany 26 maja, ponieważ właśnie w tym dniu rozpocznie się Star Wars Celebration. Impreza zdaniem Disneya zostanie zainaugurowana „obowiązkowym pokazem”, na którym pojawią się twórcy z Lucasfilm oraz „specjalni goście”.

Na show na pewno poznamy nowe szczegóły dotyczące 3. sezonu „The Mandalorian”, prawdopodobnie zobaczymy pierwszy zwiastun „Andora” czy też może nawet zostaną zapowiedziane dalsze losy dotyczące serialu „Obi-Wan Kenobi”, ale wiele na to wskazuje, że impreza powinna szczególnie zainteresować fanów wielkiego hitu Respawn Entertainment.

Na szczegóły musimy zaczekać, jednak jeśli faktycznie Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 ma zostać ujawniony w maju, to właśnie Star Wars Celebration wydaje się najlepszym momentem na pokazanie gry.

„W maju podczas @SW_Celebration dołącz do filmowców Lucasfilm i specjalnych gości, aby zobaczyć, co wkrótce nadejdzie w pobliskiej galaktyce. http://strw.rs/6000KIZ28

Źródło: starwars

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper